Sõidab hästi. Mootor ja käigukast toimetavad ilusti. Kerel mõned iluvead kuigi ütleks, et oma vanuse kohta siiski normaalselt säilinud. Registreerimis tasu ja automaks on makstud.
Hetkel kliima ei tööta kuna kapoti alt on toru katki, uus on tellitud (toru vahetus + täitmine töökojas 140€). Vaatama saab tulla Tartu kandis. Lisainfo helistades.Sõidab hästi. Mootor ja käigukast toimetavad ilusti. Kerel mõned…